סייבר מאנדיי 2023 Cyber Monday – הדף הגדול של המבצעים

מודעה

עודכן לאחרונה בתאריך: 16/11/2023.

סייבר מאנדיי (Cyber Monday), יום שני שאחרי סוף השבוע של בלאק פריידי, חותם בכל שנה את מבצעי חודש נובמבר, עם הנחות משמעותיות על מוצרים שנותרו במלאי לאחר סיום מבצעי בלאק פריידי, יום הרווקים הסיני ושופינג איי אל.

סייבר מאנדיי 2023 מתקיים ביום שני, 27/11, במגוון גדול של אתרים בישראל ובעולם. ריכזנו כאן את האתרים הבולטים שמקיימים מבצעים במהלך סייבר מאנדיי ואנחנו נעדכן את הרשימה באופן שוטף. שימו לב שבחלק מהאתרים מבצעי בלאק פריידי ממשיכים עד יום שני וגם אותם כללנו ברשימה.

קנייה מוצלחת!

מודעה
ksp black friday banner
מודעה
ksp black friday banner

סייבר מאנדיי – האתרים הטובים ביותר שמשתתפים

קצרים בזמן? סיכוי טוב שתמצאו באתרים האלה את המבצעים הטובים ביותר של סייבר מנדיי 2023. ניתן לסנן את האתרים על פי קטגוריות המוצרים במבצע.

מודעה

מה זה סייבר מאנדיי ומהיכן הגיע השם?

מודעה
ivory black friday banner
מודעה
ivory black friday banner

"סייבר מאנדיי" הוא הכינוי של יום שני שאחרי סוף השבוע של חג ההודיה (Thanksgiving) ובלאק פריידי.

המונח "סייבר מאנדיי" (Cyber Monday") הומצא ככל הנראה בשנת 2005, לאור מחקר שהתפרסם והראה שבשנת 2004 היה יום שני שלאחר חג ההודיה, אחד מימי הקניות אונליין הגדולים של השנה.

מאז הפך המונח לביטוי שגור, ועשרות אלפי אתרים ברחבי העולם מפרסמים מבצעי מכירות ייעודיים לסייבר מאנדיי.

מתי סייבר מאנדיי Cyber Monday?

סייבר מאנדיי מתקיים בכל שנה ביום שני שאחרי חג ההודיה (Thanksgiving) ובלאק פריידי.

מאחר שחג ההודיה נערך בכל שנה ביום חמישי הרביעי של חודש נובמבר, סייבר מנדיי יוצא סוף חודש נובמבר או בתחילת דצמבר בהתאם.

תאריכי סייבר מאנדיי

  • סייבר מאנדיי 2021 – 29/11.
  • סייבר מאנדיי 2022 – 28/11.
  • סייבר מאנדיי 2023 – 27/11.
  • סייבר מאנדיי 2024 – 2/12.
  • סייבר מאנדיי 2025 – 1/12.
  • סייבר מאנדיי 2026 – 30/11.
  • סייבר מאנדיי 2027 – 29/11.
  • סייבר מאנדיי 2028 – 27/11.
  • סייבר מאנדיי 2029 – 26/11.
  • סייבר מאנדיי 2030 – 2/12.
מודעה

מה ההבדל בין סייבר מאנדיי לבלאק פריידי ומתי עדיף לקנות?

באופן כללי ניתן לומר שמבצעי סייבר מאנדיי מתקיימים בעיקר אונליין – במגוון עצום של אתרים ברחבי העולם. עם זאת, חלק מהחנויות והרשתות ממשיכות את מבצעי בלאק פריידי שלהן עד יום שני, כך שניתן למצוא במהלכו גם מבצעים בחנויות הפיזיות.

בלאק פריידי, לעומת זאת, התחיל כיום מבצעים גדול עוד לפני שהאינטרנט נכנס לשימוש המוני, והמבצעים מתקיימים במהלכו במאות אלפי חנויות פיזיות ברחבי העולם, וגם כמובן – באונליין.

מבחינת כדאיות המבצעים, ניתן לומר שברוב קטגוריות המוצרים קיימת עדיפות מסויימת למבצעי בלאק פריידי, בעיקר בגלל שמלאי המוצרים בסייבר מאנדיי בדרך כלל מצומצם יותר.

עם זאת, בחלק מהמקרים ההנחות בסייבר מאנדיי יהיו גדולות יותר, מתוך רצון של אתרי האינטרנט לחסל את המלאי שנותר – בעיקר בפריטי אופנה.

באופן שאולי יפתיע את הצרכנים הישראליים, היקפי המכירות אונליין בארה"ב בסייבר מאנדיי גדולים יותר מאשר בבלאק פריידי. בשנת 2021, לדוגמא, הוציאו הצרכנים האמריקאים 10.7 מיליארד דולר במהלך סייבר מאנדיי, בהשוואה ל-8.9 מיליארד דולר שהוציאו בבלאק פריידי.

מהם המוצרים הנמכרים ביותר בסייבר מאנדיי?

המוצרים הנמכרים ביותר במהלך סייבר מאנדיי הם: סמארטפונים, אוזניות, מחשבים ניידים, מברשות שיניים חשמליות, שואבי אבק, מוצרי טיפוח, מייבשי שיער, טלוויזיות וכלי מטבח.

מודעה

האם כדאי להמתין למבצעי סייבר מאנדיי?

אחת השחקניות הבולטות ביותר במבצעי סייבר מאנדיי היא Amazon.com, ואם המוצרים שאתם מעוניינים לקנות נמצאים באמזון ונשלחים לישראל, יכול להיות שישתלם להמתין.

עם זאת, אם אתם מתמקדים במוצרים הנמכרים בחנויות ובאתרים בישראל – רוב הסיכויים שעדיף להשלים את הרכישה במהלך בלאק פריידי עצמו.

סייבר מאנדיי – Cyber Monday – קופונים