סקייסקנר – Skyscanner – מבצעי בלאק פריידי + טיסות סודיות

מודעה

עודכן לאחרונה בתאריך: 16/11/2023.

אתר סקייסקנר (Skyscanner) הוא אחד מאתרי חיפוש הטיסות ומקומות הלינה המובילים בעולם. ריכזנו כאן כל מה שצריך לדעת על מבצעי בלאק פריידי באתר סקייסקנר, ואיך למצוא טיסות סודיות במבצע.

קצת פרטים על סקייסקנר:

  • האתר הוא אחד מאתרי חיפוש הטיסות הפופולריים ביותר בעולם, עם יותר מ-60 מיליון משתמשים מדי חודש.
  • סקייסקנר זמין ביותר מ-30 שפות ו-70 מטבעות, ומפעיל עשרות אתרים מקומיים (לדוגמה, בישראל האתר הוא Skyscanner.co.il).
מודעה
ksp black friday banner
מודעה
ksp black friday banner

מבצעי בלאק פריידי באתר סקייסקנר Skyscanner

מחירי הטיסות בסקייסקנר הם מהנמוכים שניתן למצוא ברשת במשך כל השנה, וגם בבלאק פריידי מתעדכנים המחירים באתר עם ההנחות של מיטב חברות התעופה וסוכנויות התיירות ברחבי העולם.

בדרך כלל לא מתפרסמים קופוני הנחה גורפים לטיסות או נופשים באתר סקיי סקנר, וצריך "לדוג" את ההנחות המיוחדות באמצעות הכלים הרגילים של האתר.

לכניסה למבצעי בלאק פריידי באתר סקייסקנר – לחצו כאן.

מודעה

איך מוצאים מבצעי בלאק פריידי באתר סקיי סקנר?

מודעה
ivory black friday banner
מודעה
ivory black friday banner

אם אתם יודעים לאן אתם מעוניינים לטוס ובאילו תאריכים, הגמישות שלכם למציאת הנחות בלאק פריידי מוגבלת למדי – פשוט בצעו את החיפוש באמצעות מנוע החיפוש של האתר – בקישור הזה.

גמישים ביעדי הטיסה? חפשו ביעד את Everywhere

אם אתם גמישים ביעדי הטיסה, מומלץ לנסות את אפשרות חיפוש הטיסות "לכל מקום" – פשוט מלאו את המילה Everywhere בתיבת החיפוש, ובדקו אפשרות לתאריכים שמתאימים לכם.

גמישים גם ביעדים וגם בתאריכים? חפשו את החודש הזול ביותר

אם אתם ברי מזל מספיק בשביל להיות גמישים גם ביעדי הטיסה וגם בתאריכי הטיסה, סקייסקנר מציעה אפשרות חיפוש מעולה לאיתור טיסות זולות, כולל מחירים שהם טעויות של חברות התעופה ו"טיסות סודיות" שכמעט בלתי אפשרי למצוא בדרכים אחרת.

הטריק הוא לרשום ביעד הטיסה "Everywhere", ואז בתאריך ללחוץ על תצוגה חודשית ("Whole Month"), ולבחור ב"חודש הזול ביותר" – "Cheapest month":

התוצאות של החיפוש המשולב הזה מניבות כמעט תמיד לא מעט הפתעות – כולל טיסות הלוך ושוב בפחות מ-$20 לערים ולמדינות הפופולריות ביותר באירופה. לחצו כאן.

לכניסה למבצעי בלאק פריידי באתר סקייסקנר – לחצו כאן.

מתי מתקיימים מבצעי בלאק פריידי באתר סקייסקנר

מכיוון שההנחות באתר סקייסקנר משקפות את מבצעי בלאק פריידי באתרי חברות התעופה השונות, תאריכי המבצעים מושפעים ממועדי ההנחות של כל אחת מהחברות. ניתן לומר באופן כללי שעיקר המבצעים מתפרסמים בבלאק פריידי (25/11) ונמשכים עד סייבר מאנדיי (יום שני, 28/11).

לכניסה למבצעי בלאק פריידי באתר סקייסקנר – לחצו כאן.

מודעה

חנויות נוספות: